JAK NA SEBEOBRANU?

………

Jak zabezpečit svůj dům

Jak zabezpečit svůj dům

Velikou výhodou domácího prostředí je fakt, že je to vaše území, a tudíž se můžete v klidu a relativně snadno připravit na případné problémy. Resp. jak už bylo zmíněno v úvodu v sekci věnující se psychologii útočníků – zabezpečit svůj domov natolik, že pro případné pachatele nebude zajímavý a raději zvolí nějaký jiný, snadnější cíl. V následujícím textu naleznete ty nejdůležitější tipy, jak doma zvýšit svoje bezpečí.

Jak zvýšit svou bezpečnost v MHD?

Jak zvýšit svou bezpečnost v MHD?

Pokud pravidelně využíváte městskou hromadnou dopravu jistě jste již zažili nějakou nepříjemnou situaci. Tyto místa často shromažďují velké množství lidí na jednom malém místě a zároveň i často lákají obyvatele, kteří chtějí tvořit problémy. Máme pro vás několik tipů, jak zvýšit svou bezpečnost v MHD.

Jaké na nás číhá nebezpečí v autě?

Jaké na nás číhá nebezpečí v autě?

Auto. Zdánlivě bezpečné místo. Pokud analyzujeme kolik případů napadení a nepříjemných střetnutí se stalo lidem, kteří seděli v autě zjistíme, že se jedná celkem o podstatné číslo! Jaké nejčastější konflikty vznikají právě v autě a co dělat proto, abych zvýšili svou bezpečnost?